Slušný človek


Slovensko je krajina s počtom obyvateľov väčšieho mesta. Meniť veci k lepšiemu v tak malom štáte nie je problém, ale namiesto toho chce 70% mladých ľudí z tejto krajiny odísť, pretože tu nevidí nádej na dobrý život. Všetci však odísť nemôžu a je najvyšší čas začať s touto krajinou niečo robiť.

Vytvárame projekt, ktorý má ambíciu spojiť čo najviac samostatných iniciatív tak, aby sa dopĺňali, navzájom na seba nadväzovali a synergickým efektom dosiahli viac ako individuálnou aktivitou. Jednotlivca, prípadne malú skupinku vedia ignorovať, zdiskreditovať, alebo zastaviť, ale ak nás bude dosť, už nás nikto nezastaví. Koľko sa nám toho podarí dosiahnuť záleží len na tom, koľko nás nakoniec bude.

Veľa ľudí vstupuje do politiky s dobrými ideálmi, ale keď vyhrajú zistia, že prvý kto má o nich záujem sú rozkrádači štátu, slušní ľudia ich len kritizujú a dištancujú sa od nich. Náš cieľ je získať silu, ktorá nahradí peniaze od zlodejov a prevezme réžiu nad reálnym konaním politikov. Ľudí nezmeníme, ale keď presadíme dobrý systém, eliminujeme ľudské zlyhania.

Sme občianska inaciatíva s cieľom spájať slušných ľudí, ktorý pochopili, že len popisovať tú všetku nespravodlivosť, korupciu a aroganciu moci nestačí.

Spájame slušných ľudí, aby sme len pasívne nečakali kedy z nás urobia ďalšie obete svojej svojvôle a beztrestne ničili naše životy.

Aj ty sa môžeš dostať do vážnych problémov, život sa ti zrúti a budeš hľadať pomoc. Zistíš, že toto nie je právny štát a úrady ti nepomôžu. Možno sa tvoj problém dostane do médií, ale ani to ti nepomôže, pretože obetí je toľko, že to už nikoho nezaujíma a všetci na teba o chvíľu zabudnú. Dobre vieš, že v tvojej situácii ti nezištne pomôže iba SLUŠNÝ ČLOVEK.

Tento štát už 25 rokov nerieši problémy bežných ľudí a neexistuje žiadna reálna vízia kam má táto spoločnosť smerovať. My poznáme problémy, ktoré nás skutočne trápia, vieme ako ich reálne riešiť a nielen predstierať riešenie. Máme jasnú víziu ako smerovať túto spoločnosť k lepšiemu a našim cieľom je spojiť slušných ľudí, ktorí pomôžu vytvoriť projekty s cieľom vybudovať pre každého občana :

      •  SPRAVODLIVÝ ŠTÁT

      •  EKONOMICKÚ SLOBODU

      •  SLUŠNÚ SPOLOČNOSŤ

Zapoj sa aj ty do pracovných skupín konkrétnych projektov na vytváranie lepšej spoločnosti v ktorej žijeme. Stačí prejaviť záujem, práce je dosť, len slušných ľudí je čoraz menej.

Prihlás sa k našej iniciatíve a povedz všetkým, že aj ty si SLUŠNÝ ČLOVEK a kontaktuj nás cez Kontakt

“Keď nevieš, ako sa v danej chvíli zachovať, tak sa pre každý prípad zachovaj ako slušný človek.”